Dnes je Štvrtok 23. novembra 2017, meniny má Klement a zajtra Emília.
Partneri: Spojená škola

Voľné pracovné miesta a dobrovoľníctvo

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Hľadáme opatrovateľa

  • Miesto výkonu práce: Gaudeamus - zariadenie komunitnej rehabilitacie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava
  • Kontaktná osoba:  Ing. Alena Pálková, personalistka, tel.:+421905 712 317, mail: palkova@mokrohajska.sk
  • Ponúkaná mzda: dohodou
  • Dátum nástupu:  ihneď
  • Pracovný pomer: pracovný pomer na dobu určitú (12 mesiacov)
  • Pracovná oblasť:  poskytovanie sociálnych služieb
  • Náplň  práce:  komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia.
  • Pracovné miesto:  vhodné aj pre  absolventa
  • Ponúkané výhody:  príplatky: za zmennosť, sťažené prostredie, nočná práca, soboty, nedele, sviatky.
  • Poskytovanie: stravovanie, rehabilitácia, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS
  • Práca na zmeny:  nepretržitý pracovný režim
  • Požadované vzdelanie:  základné,   stredné odborné vzdelanie ,  zdravotnícke
  • Dĺžka praxe:  bez požiadavky na odbornú prax
  • Všeobecné spôsobilosti:  tímová práca, rozhodovanie, samostatnosť
  • Osobnostné predpoklady:  komunikatívnosť, trpezlivosť, empatia
  • Ďalšie požiadavky:  zdravotnícke vzdelanie alebo osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu opatrovania v rozsahu                                  minimálne 220h.

Plavčík/čka

  • Počet voľných pracovných miest: 1
  • Miesto výkonu práce: Gaudeamus - ZKR,  Mokrohájska cesta č.3, 84512 Bratislava - Karlova Ves
  • Kontaktná osoba: Mária Hnátová, tel.: +421911397902, mail: hnatova@mokrohajska.sk
  • Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
  • Dátum nástupu: ihneď
  • Dátum pridania ponuky: 11.7.2016
  • Dátum poslednej aktualizácie: 2.9.2016
  • Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 12
  • Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport
  • Informácie o sprostredkovaní: Informácia pre záujemcu: Termín nástupu je možný dohodou
  • Náplň (druh) práce: Zabezpečenie nepretržitého dozoru pri bazénoch, zaisťovanie bezpečnosti a ochrany zdravia                                             kúpajúcich sa klientov, zachraňovanie a poskytovanie prvej pomoci pri úrazoch.
  • Pracovné podmienky: Práca na zmeny, dvojzmenný pracovný režim
  • Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
  • Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
  • Certifikáty: Preukaz plavčíka
  • Ďalšie požiadavky: Dobrý zdravotný stav
  • Osobnostné predpoklady: Spoľahlivosť, komunikatívnosť

Dobrovoľníctvo

© 2006-2014 by GAUDEAMUS - zariadenie komunitnej rehabilitácie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava, All rights reserved.