Dnes je Štvrtok 20. februára 2020, meniny má Lívia a zajtra Eleonóra.
Partneri: Spojená škola

Voľné pracovné miesta a dobrovoľníctvo

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Hľadáme opatrovateľa/ku

  • Miesto výkonu práce: GAUDEAMUS - zariadenie komunitnej rehabilitacie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava
  • Dátum nástupu:  ihneď
  • Ponúkaná mzda: dohodou
  • Pracovný pomer: pracovný pomer na dobu určitú (12 mesiacov)
  • Pracovná oblasť: poskytovanie opatrovateľských služieb
  • Náplň  práce:  komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia
  • Pracovné miesto:  vhodné aj pre  absolventa
  • Ponúkané výhody:  príplatky: za zmennosť, sťažené prostredie, nočná práca, soboty, nedele, sviatky
  • Ponúkame: ubytovanie, stravovanie, rehabilitáciu, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS
  • Práca na zmeny:  nepretržitý pracovný režim
  • Požadované vzdelanie:  zdravotnícke vzdelanie alebo osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu opatrovania v rozsahu minimálne 220 h.
  • Kontaktná osoba:  Ing. Pálková, personalistka, tel.:+421905 712 317, mail: palkova@mokrohajska.sk

Hľadáme zdravotnú sestru

  • Pracovná oblasť:  poskytovanie ošetrovateľských služieb
  • Náplň  práce:  komplexná ošetrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia
  • Ponúkané výhody:  príplatky: za zmennosť, sťažené prostredie, kreditový príplatok, nočná práca, soboty, nedele, sviatky
  • Poskytovanie: ubytovanie, stravovanie, rehabilitácia, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS
  • Požadované vzdelanie:  min. ukončené stredoškolské vzdelanie – stredná zdravotná škola
  • Osobnostné predpoklady:  komunikatívnosť, trpezlivosť, empatia
  • Kontaktná osoba:  Ing. Pálková, personalistka, tel.:+421905 712 317, mailpalkova@mokrohajska.sk

 Hľadáme opatrovateľa/ku do bazéna na skrátený úväzok

  • Miesto výkonu práce: GAUDEAMUS – zariadenie komunitnej rehabilitácie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava
  • Dátum nástupu: ihneď
  • Ponúkaná mzda: v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom  záujme v znení neskorších predpisov
  • Pracovný pomer: pracovný pomer na dobu určitú
  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
  • Náplň práce: poskytovanie obslužných činností pri prezliekaní zdravotne znevýhodnených klientov pred vstupom a po výstupe z bazéna
  • Pracovné miesto: vhodné ja pre absolventa
  • Ponúkané výhody: okrem funkčného platu v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní poskytujeme aj ďalšie zákonné príplatky
  • Ponúkame: ubytovanie, stravovanie, rehabilitáciu, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS
  • Požadované vzdelanie: základné vzdelanie, nižšie stredné odborné vzdelanie
  • Ďalšie požiadavky: osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu opatrovania v rozsahu min. 230 hod.
  • Kontaktná osoba: Ing. Alena Pálková, tel.: +421905712317, mail: palkova@mokrohajska.sk

DOBROVOĽNÍCTVO

 Dňa 28.5.2019 prišlo 13 študentiek zo Strednej odbornej školy kaderníctva a vizážistiky z Bratislavy a v rámci dobrovoľníckej akcie zadarmo ostrihali našich klientov aj zamestnancov. Ďakujeme.

© 2006-2014 by GAUDEAMUS - zariadenie komunitnej rehabilitácie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava, All rights reserved.