Dnes je Streda 19. júna 2024, meniny má Alfréd a zajtra Valéria.
Partneri: Spojená škola

Rada klientov

 

  Rada klientov vznikla s myšlienkou spolupráce medzí vedením GAUDEAMUS – zariadenie komunitnej rehabilitácie a klientmi zariadenia. Naša rada bola založená v roku 2013. Členovia Rady klientov sú volení dobrovoľne na základe rozhodnutia klientov, vedenia a samostatného rozhodnutia. Rada klientov sa skladá z predsedu, zástupcu pre stravovaciu komisiu a ostatných členov. Momentálne máme 4 členov.
Pravidelné stretnutia sa konajú za prítomnosti riaditeľa a sociálnych pracovníčok v prvú stredu v mesiaci. Jednotliví členovia sa zaoberajú otázkami zlepšenia chodu zariadenia a podávajú podnety, návrhy na riešenie rôznych situácií, problémov a pod.
   Klienti sú zastúpení členom rady v stravovacej komisii . Hlavným cieľom rady je vzájomná spolupráca medzi vedením a klientmi. Spoločnou aktívnou účasťou pomáhame pozrieť sa na problémy očami klientov, čo je prirodzene našou prioritou, aby sa u nás cítili ako doma a mali vytvorené podmienky podľa ich predstáv.

© 2006-2014 by GAUDEAMUS - zariadenie komunitnej rehabilitácie, Mokrohájska cesta 3, 845 12 Bratislava, All rights reserved.